| Vitriol a întrebat:

Hahaha! As dor doar sa va povestesc ceva total.Imi placea de o fata, dar ea nu se uita la mine. Oricum, era prea fitoasa. M-am suparat tare, eram de-a dreptul nervos.Era o fata cu multe calitati:bani multi, frumoasa, despteapta, de familie etc. Cum zic, m-am suparat. Dar, cand eram mai mahnit, am dat de una mult mai frumoasa, mai bogata si mai despteapta.Acum, parca cealalta nu mai imi place, nu ma vad la ea nimic deosebit, nu ma mai intereseaza persoana ei.Acum ea se da la mine, dar ...eu nu o mai vreau pe ea.Credeti ca e ceva imoral in toate astea?

Răspuns Câştigător
| Patry a răspuns:

Imi pare rau dar tie iti plac fetele numai cu bani si sa fie frumoase. Bun e si normal sa te uiti la frumustete dar uitate la sinceritatea la generozitatea bunatatea educatia seriozitatea ei nu la bani bani bani bani bani si iar bani. straight facestraight facestraight face Sunt fata si stiu.

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu. Imoral este insa sa te referi la fete luind ca reper banii, familia, etc.De ce nu te referi la cumintenie,seriozitate,inteligenta, sclipire, generozitate?

| Biutzu a răspuns:

Inormal nu e la ea o poti defini ca, gelozie dar fara suparare te intereseaza la o fata si de bogata sau cu situatie stabila