| i.love.me a întrebat:

E o intrebare pentru baieti: cand va duceti al curve (la prostituate), cum procedati?

Răspuns Câştigător
| Onetwthree a răspuns:

O aduc
o aduc.am bagat. o deja in ghiozdanwhistling:d
perversa mik,devil tarfa ordinara, nebunatico devil arr
si acum cu porcu"f-tii mortii si ranitii..." rolling on the floor))

11 răspunsuri:
| User a răspuns:

Faza e ca nu mergem. cel putin eu.
Cum procedezi cred ca e simplu... o intrebi tariful, ti-l spune. eventual negociezi si dup-aia hutza hutza... Sper sa nu intrebi cum.

| ShineMe a răspuns:

Eu unul nu merg acolo dar imi voi da cu parerea.In primul rand nu sunt de acord cu asta.Mai bine ai face cu o "galeata" decat cu aia ca ar fi senzatia cam la fel dar daca ai merge ai intreba tarifu si o lasi pe ea ai sa vezi tu. Un sfat ar fi sa lasi deoparte curvele ca nu rezolvi nimic cu ele nu esti mai "baiat".

| i.love.me explică:

Hai hai...astea sunt micile noaste secrete!
maine aduci placa...deci avem si "obiecte"
rolling on the floorrolling on the floor

| i.love.me explică:

Ah... fha!

| hamsterx a răspuns:

Iti zic eu, desi sunt fata dar stiu mai bine laughing din cate am vazut prin jur
nu e nevoie sa dai o gramada d bani la curve...gasesti fete dispuse sa faca ceea c fac si curvele p un suc d exemplu.iti zic eu. le scoti la o prima intalnire, le dai un suc, le bati un apropo, si dk ele accepta din prima e clar. economisesti mult! bafta big grin

| Sniper a răspuns:

Eu unu nu ma duc pe centura.
Ma duc in cluburi cand n'am nici o "prietena" la dispozitie, beau un pahar de whisky, platesc, intru in camera cu ea, si i'o dau in ce pozitie vreau eu.
Dupa ce termin, mai stau, mai beau ceva, si m-am tiratwinking
Sper ca ti'am satisfacut curiozitatea!

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Am auzit că cică te întreabă cum stai cu lungimea. laughing

| Onetwthree a răspuns:

Sunt fata!
laughing

| Onetwthree a răspuns:

Auzi, e ca la noi in pauze la scoala!
rolling on the floor

| cristiancristir a răspuns:

Depinde la ce te referi. Daca intrebi de locatii nu stiu in ce oras esti, dar daca te referi la ce trebuie sa faci odata ajuns la fata locului, sfatul meu este sa lasi orice emotie deoparte si sa iti indeplineti fantezia fara retineri. Sunt lucruri normale.

| mardeamor a răspuns:

Naspa daca ati ajuns la astfel de intrebarilaughing