| cOsmania a întrebat:

Hai,salut TPU! O sa spun pe scurt : am intalnit o fata si nu stiu cum sa o cuceresc (suntem prieteni buni), sugestii?

Răspuns Câştigător
| fuckeveryone a răspuns:

Pai daca spui ca sunteti si prieteni buni atunci cand vorbesti cu ea poti sa-i spui la un moment dat '' Esti asa draguta! big grin Imi place mult cum vorbesti, cum te comporti si in special cum zambesti...'' Poate asta o va impresiona si este bine sa stie ca ai o parere buna despre ea. In acest fel poti sa te apropii tot mai mult de ea. :*
MULTA BAFTA SI MULTI PUPICI! :p

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să o scoți la un suc? La un film 3D?
Ce poți face?
Vine 8 martie, profită și mergeți la o plimbare, o seară la un restaurant, etc.
Succes!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Incepe cu o invitatie la o pizza, suc, ce vrei tu...

Răspuns utilizator avertizat
| Fabian20 a răspuns:

Ce baiat esti tu ma cand nu sti cand sa cuceresti o fata?

| Shammal a răspuns:

Keep it simple, prinde-o intr-un moment in care e vesela si sarut-o

| AngeloDragoiecelmaitare a răspuns:

Fa-i complimente duo undeva unde ii place dupa ia dai un sarut cu limba si...

| 456deea a răspuns:

Pai spune-i ca o placi si gata ce asa de greu daca si ea te place iesiti pa un suc la plimbare...

| Stefana666 a răspuns:

Pai,o poti invita in oras,la un film\suc etc., incearca sa aflii de pe la prieteni ce ii place, de ce este interesata pentru a avea ce discuta cu ea. Cumpara-i ceva frumos, fa-i complimente si nu uita sa o conduci acasa de fiecare data. Daca faci toate acestea, cu timpul o sa o faci sa se indragosteasca de tine. Multa bafta :*