| CiocolaticaDulshee a întrebat:

Haideti sa va povestesc si poate imi dati si un sfat... mergeam intr-o zi pe strada singura si se ia un baiat de mine, chiar era frumos tipul. M-a intrebat cati ani am, i-am zis ca 17 si el a zis ca are 20. I-am dat nr meu de telefon, am vorbit, am iesit zilnic si am ajuns sa fim impreuna. El de la prima intalnire a inceput cu sarutari, pana cand dupa o luna m-am dus la el acasa si am facut-o. Acum o saptamana am auzit de la o prietena ca a stat cu el si ca are 26 de ani, nu 20 si ca s-au despartit pentru ca el a inselat-o de multe ori (ea nu a vrut sa se culce cu el). Eu il cred ca ma iubeste, mi-a demonstrat-o in ziua aia, doar ca atunci cand l-am intrebat de fata aia a tipat la mine si a zis "acum ce, vrei sa imi spionezi tot trecutul? las-o balta, nu e atat de important trecutul meu pentru tinewinking" si nu a mai vorbit cu mine 2 zile, iar ieri a venit la mine si si-a cerut scuze si ca s-a sarutat de ciuda ieri cu o fata, nu stiu ce sa fac, sa il iert, sa il uit sau sa continui relatia? Am ajuns sa tin foarte mult la el sad

15 răspunsuri:
| Crocodilul01 a răspuns:

Da! E clar! Da-i papucii! E doar un golan dornic de sex! Parerea mea!

| neutrino a răspuns:

Cum sa dai cu piciorul la o astfel de minunatie de baiat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aţi şi făcut-o după o lună, foarte interesant, ce bine l-ai cunoscut, fată dragă toţi băieţii în ziua de azi aleargă doar după sex!
Ai grijă cu cine te înhami la drum, nu fi prostuţă!
Te pup!

| EmanuelaRitisan a răspuns:

Cred ca in sinea ta sti ce ai de facut, dar sentimentele de multe ori vorbesc de la sine. dupa ce ti-a facut nu cred ca mai merita o sansa...doar o profitat de tine. uita-l si continuati viata. esti tanara si vei intalni pe cineva care sa te respecte si sa iti vorbeasca fumos nu ca el si sa te iubesca asa cum meriti.

| mona a răspuns:

Mai bine ar fi sa-l uiti

| Soophie94 a răspuns:

II dai numarul tau oricarui baiat care te opreste? Te culci cu un baiat dupa o luna? Cum vrei sa stea cu tine? Si-a facut treaba, acum alta... Uita-l!

| OtipaOarecare a răspuns:

Draga mea,
Daca l-ai mai ierta, nu crezi ca ar mai face-o inca o data? Stiu cum este ca inima sa doreasca sa vorbeasca pentru tine, dar trebuie sa fii precauta. In ziua de astazi, nu stii peste cine poti da. Adica, s-a culcat cu tine dupa o luna, este clar ca el a vrut acest lucru de la inceput.
Eu iti spun sa nu il ierti, chiar daca vrei, pentru ca nu meriti asa ceva din partea celui pe care il iubesti. Asa-i viata, trebuie sa mergi mai departe, sigur iti vei gasi pe cineva care chiar te va iubi, nu numai ca sa se culce cu tine.

Mult noroc:*

| MrAnderson a răspuns:

Salut

Cam straniu sa nu te prinzi de asa diferenta de varsta. happy
Practic a recunoscut singur ca te-a mintit, cand ti-a zis ca nu ai tu treaba cu trecutul lui. Inseamna ca are ceva musai de ascuns.
Eu zic sa-ti cauti de treaba, si sa iti cauti un baiat mai de varsta ta...nu ca "vai-Doamne e firesc asa", dar are un bagaj emotional mai "lejer" decat al celor mai in varsta. big grin

| e1xtz a răspuns:

Mai.da tuta esti.te-ai mozoloit cu el di prima.te-a agatat pe strada, mai e si o prietena care iti spune ce podoaba este.La ce te astepti de la el, daca asa a procedat cu tine crezi ca nu eun obicei la el. Ofof, si dragostea asta. oarbaaaa

| Iryna16 a răspuns:

Iarta-l

| Doηηa a răspuns:

Ești cam naivă, fără supărare...

| Foxyyyy a răspuns:

Nu stiu cum accepti atata bataie de joc.Esti prea naiva(sa ti-o zic intr-un mod frumos).

| ghfhgfjhgfkugkl a răspuns:

Mare expert ai devenit, domnule padurar.

| ghfhgfjhgfkugkl a răspuns:

Cu cine o sa ma faci sex daca nu-l ierti? gandeste si tu putin

| valentingb a răspuns:

Scuza-ma, poate nu am inteles eu bine. Ti-a demonstrat ca te iubeste pentru ca s-a culcat cu tine? laughing Haide mai ciocolaticadulshee, cum poti sa crezi tu asta? La barbati e altfel treaba. Voi demonstrati ca aveti incredere in baieti si ca iubiti pana la cer culcandu-va cu ei. Voi pierdeti virginitate, onoare, puritate, etc, barbatii din contra, cu cat mai multe, cu atat mai bine, cu atat au cu ce se lauda. Cu asta se mandresc barbatii. O fata virgina e admirata, un barbat virgin e fraier. Daca tu il iubesti, iti e greu sa te desparti de el. Dar priveste lucrurilee 5 minute, considera ca nu esti implicata in povestea asta. Priveste situatia de la distanta si vezi realitatea.