| LanguageMaster a întrebat:

Hainele foarte moderne îl fac pe un bărbat mai atractiv pentru femei?

9 răspunsuri:
| cehos69 a răspuns:

Daca te tragi din cap pana in picioare in firme, ai un parfum scump si o atitudine aroganta cu siguranta rupi picioarele la orice panarama de pe strada.

| Miruna333 a răspuns:

Conteaza si cum arata tipul. Normal, hainele dau o prima impresie dar daca nu ajuta nici fata, corpul si atitudinea degeaba. Degeaba se imbraca bine, daca atunci cand deschide gura e penibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca arata și bine și fizic,mai ales la figura,dar e totul în van daca nu are personalitate,stil, atitudine,carisma,nu e masculin și inteligent, in schimb poate compensa cu multi bani dar va fi luat de oaie de orice femeie, contează extrem de mult în ziua de azi sa fi inteligent și să ai personalitate sa nu fi plictisitor, pămpălău că atunci și dacă arăți bine ești evitat, maxim obții o partida cu una

| anonimuIl a răspuns:

NU îl fac atractiv hainele de mii de euro pe un bărbat.
Astea contează la un bărbat indiferent de vârstă ca să se uite femeile la el tot timpul
- înălțimea de la 1, 85
- suplu cu abdomenul plat și FĂRĂ nici un pic de grăsime care să fie peste centura de la blugi
- să arate bine la față
8 din 10 femei pe stradă se uită la abdomenul bărbatului și după aia ridică privirea să îl vadă și la față.

| OmBanal33 a răspuns:

Intr-un final gusturile nu se discuta...
Ce inseamna haine foarte moderne poate diferi de la persoana la persoana, eu consider ca fuga asta nebuna pentru haine "mai noi, mai la moda" este doar o fuga pentru atentie... consider ca o persoana serioasa fie ea barbat / femeie nu alearga dupa haine.

| darrio2007 a răspuns:

Numai sa nu inceapa sa vorbeasca.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cred ca majoritatea femeilor sunt in continuare atrase de barbatii ingrijiti, care poarta camasi si ceas; lucruri nu tocmai noi/moderne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Poate rezulta ca efect exact opusul.

| Mar1cika a răspuns:

Daca prin haine moderne vorbesti despre vagabond atunci NU