| Izzﻵ a întrebat:

Happy new year big hug mai este putin si suntem in 2011 ce bucurie :X. deci la multi ani si tot ce va doriti in noul an kiss

Răspuns Câştigător
| ColorfullColors a răspuns:

Multumesc si tie la fel! A mai trecut un an plin de prietenii, relatii, oameni noi, zambete, lacrimi, schimbari, reusite, esecuri si iubiri pierdute. Dar toate se aduna intr-un cuvant: amintiri. Haideti sa nu le uitam, oricat am vrea pe unele... Toate fac parte din viata noastra, de ce sa le uitam? Daca am facut o greseala, poate ne-a fost iertata, iar la cumpana dintre ani, trebuie sa incercam sa trecem cu vederea peste toate lipsurile, certurile, despartirile si greselile care le-am facut si care ne-au fost facute. (chiar daca acestea raman in amintirile noastre).
Cu noul an sa reusim tot ce nu am reusit in anul ce a trecut!

La Multi Ani!

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Multumim frumos, si tie la fel, Alexandra!happy
Multa sanatate, fericire si tot ce iti doresti sa ti se implineasca!happy

Toate cele bune,
La Multi Ani!happy

| LNK a răspuns:

La multi ani si tie! Iti doresc, si va doresc tuturor sanatate, iubire, bucurie si tot ce vreti voi in noul an! happy

| oanamik_2341 a răspuns:

Ms la fel si tie...