| looolliika a întrebat:

Hay TPU. in primul si in primul rand sorry de categorie >:". dar e mai populata big grin. as dori sa imi cumpar un laptop, preferabil dala mini, mi se pare mai cute :X... dar as dori sa va intrab oare sunt calitative? sau ce laptopuri mini ati putea sa-mi recomandati? funda la cel mai bun raspuns. si la restul vot!

1 răspuns:
| AlexJB a răspuns:

Pai, daca iti iei un mini sunt destul de bune, dar nu pe cel mai ieftin, unul cam de 15-18 milione del lei vechi (1500-1800 lei noi). Eu as recomanda un Toshiba sau un Fujitsu. Cele mai bune sunt cele Vaio sau McBook-urile de la Apple, dar sunt scumpe rau.