| CottonCandy a întrebat:

Heeeei.love struck Datorita deceptiilor mele in dragoste, m-am hotarat sa nu mai incep nici o relatie pana la >anul.: Dar cand o voi incepe as vrea sa fie una frumoasa. Sa mergem impreuna la cumparaturi, sa ne sfatuim, sa vorbim mult, sa ma pupe si pe frunte, nu numai pe gura, sa vina pe la mine [chiar daca o sa-mi fie greu sa le zic parintilorlaughing], sa merg pe la el. Se poate la 16 ani, nu?laughing Sau credeti ca aberez? I don't want to see A...si foarte important: se poate fara sex?big grin
P. S.: Vreau sfaturisad

>Funda.big grin

8 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Bineînţeles că se poate. Presupun că fiecare merită măcar un asemenea băiat în viaţa ei.

| BlancaFantasma a răspuns:

Hei clara si eu visez la astalaughing ar fi super sa gasim baieti cum visam dar mai rar exista in ziua de azilaughing:*

| LiveYourLife a răspuns:

Visul tau este unul foarte frumosbig grin

orice fata si-ar dori asta...
Sper ca atunci cand vei sta cu un baiat sa nu fi dezamagita sper din suflet asta...

| dotcube a răspuns:

Se poate. Oricum sa mergi la cumparaturi sa vorbesti etc poti face cu prietena ta cea mai buna si ea sigur nu vrea sex, baiatul care il cauti probabil exista, trebuie doar sa-l gasesti.

| FeelTheLove a răspuns:

Desigur ca se poate. Orice e posibil :d
Si eu caut o fata in felul acesta dar pana acum nu am intalnit.
Ei bine, nu cred ca fetelor de varsta mea le sta gandul la asa ceva dar.cine stie.Inca astept happy
Aa, vezi ca ti-am dat un mesaj.
Oricum, succes cu cautarea :d

| Roxxxxx a răspuns:

Se poate da.dar acum depinde si de reactia parintiilor tai...
Dupa parerea mea se poate si fara sex.dar acum depinde si de baiat...straight face sper sa reusesti

| Roxxxxx a răspuns:

Se poate da.dar acum depinde si de reactia parintilor tai...
Dupa parerea mea se poate si fara sex.dar acum depinde si de baiat...straight face sper sa reusesti

| blackrose_3458 a răspuns:

Buna! Sigur ca se poatehee hee totul depinde doar de tine, cum il vei alege pe cel care e potrivit. Mie mi se pare un pic ciudat ca ai luat o hotarare asa drastica. Baiatul asta, pe care ti-l doresti tu nu apare la un termen, e important sa simti momentul si sa profiti de el. Momentul asta poate sa fie si maine. Important e sa fii deschisa. Mie asa mi s-a intamplat si am avut noroc. El e baiatul pe care mi l-am dorit. N-a venit la 16 ani, a venit la 18 dar un moment mai potrivit nu se putea. Mult succes si sa fii iubita. Nu uita totul depinde de tine. :*