| anonim_4396 a întrebat:

Heeei, vreau sa va intreb cand risca o fata sa ramana insarcinata? pentru ca am citit in multe locuri ca uneori risti sa ramai gravida chiar daca baiatul nu a ejaculat in interior si ca exista multe fete virgine insarcinate. Dar daca nici macar nu am avut contact direct cu penisul, adica baiatul a avut pantalonii mereu pe el, exista vreun risc? big grin

8 răspunsuri:
| Hαppiηеss a răspuns:

Tu ce crezi? astea numesc eu intrebari idioate, ganditi fratilor inainte sa spuneti ceva! evident ca nu, din moment ce nu a existat o penetrare unde sperma sau lichidul preejaculator sa ajunga in vagin nu are cum sa ramana insarcinata e logic!

| elenuhscumpik a răspuns:

Ce rost are intrebarea?

| h3r a răspuns:

Of happy

Nu, poți sta liniștită.
Nu înțeleg, îți este teamă dar tot te joci cu focul, de ce?

| simonacreata a răspuns:

Daca ar fi sa ramai insarcinata cand pantalonii ii are pe el iti dai seama cate fete ar fi gravide...daaa...cati ani ai 10? da sunt fete care raman de la primul contact sexual fara ejaculare.dar totusi trebuie sa fie ceva fizic acolo.

| darrio2007 a răspuns:

Cati ani ai? Cum poti spune asemenea ineptii? Daca sperma nu ajunge in vagin, la ovul mai exact, nu ai cum sa ramai insarcinata.Ce este? Virus? Sa se propage prin aer? Mare-i gradina...

| ChuckNorris42 a răspuns:

Vai de mine, avea pantalonii pe el? Eu zic sa te gandesti ce culoare o sa fie camera copilului

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata prin haine.
Nu exista fete virgine insarcinata, exista cateva (foarte putine fete) care au avut contact sexual fara penetrare si sunt insarcinate (dar nu sunt virgine, chiar daca au himenul intact). Virgina este o fata care nu a avut contact sexual niciodata (cu au fara penetrare)

| Ajutatorool a răspuns:

Tot ce am citit e ca exista multe fete virgine insarcinate...