| anonim_4396 a întrebat:

Heeeii TPU ce dor imi era de voooiiii happy deci cum sa va explic sunt un pic cam virgin si vreau sa ma decid daca sa imi pierd virginitatea sau nu. pentru asta m-am hotarat sa ma documentez foarte bine pentru ca nu imi este deloc simplu sa imi abandon virginitatea care imi este alaturi de 23 de ani de zile si care tot timpul ma sustinut in cele mai bune momente chiar si in cele mai rele. deci ca sa nu o mai lugim cu toate ca ne place problema este n felul urmator: acum recent am citit undeva ca "Penetrarea vaginala poate fi uneori inlocuita de sexul intre sani, intre fese, intre
coapse sau chiar la subrat" am inteles intre sanii fese... coapse chiar dar la subrat? pe bune? deci voi ati facut asa ceva?

7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Știi vorba aia? Mi-ai fost alături mereu, unde-am fost eu ai fost și tu...mai lasă-mă că-mi aduci ghinion...

| Cristiann25 a răspuns:

Mama ia baga intre sani sa vezi ai 5 orgasme unul dupa altul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Unde ai auzit asta?
Nu exista asa ceva, eu personal n-am vazut sa scrie despre asa ceva.
Te pup!

| stark47 a răspuns:

Aaaaa nu, si nu cred ca exista persoana intreaga la minte care sa o si faca. oricum, nu te documenta "atat de mult"

| CreaţaWsz a răspuns:

Posibil orice. Intre sani, fese si coapse am mai auzit.winking Daca tot esti curios incearca.

| josephmic a răspuns:

Eu cred ca te plictisesti si scrii si tu la vrajealalaughing))...nu cred ca esti tu virgin la 23 de ani laughingsi limbajul pare de gay deci clar e o glumalaughing)

| Tanizeufa a răspuns:

Buna!
Vizioneaza asta
http://www.youtube.com/watch?v=Lo6M4NddxeI
Tragi tu concluziile;)