| anonim_4396 a întrebat:

Heeey, am o intrebare pentru voi.

Am avut contact sexual pentru prima data cu iubitul meu (amandoi virgini) dar nici nu m-a durut, nici nu am sangerat. Nu ma asteptam la asta avand in vedere ca majoritatea fetelor simt duere sau/si sangereaza. Prietenul meu aproape ca intra la banuieli, ce sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ca ai practicat masturbarea intravaginala in ultimii ani. Este cea mai perfecta motivare a starii "pasaricii" tale fiindca nu poate fi verificata si nici nu poate fi pusa la indoiala veridicitatea afirmatiei tale. Succes!

2 răspunsuri:
| kavasaki99 a răspuns:

Are penisul mic probabil

| anamariarot a răspuns:

Ai himenul elastic happy