| UserTPUAnonim a întrebat:

Heeey! va rog nu ignorati aceasta intrebaree! am stat cu fostul prieten 6 luni si nu s-a intamplat nimic intre noi... apoi ne-am certat dintr-o prostie si ne-am impacat la loc. acum suntem din nou impreuna si suntem mai fericiti ca niciodata. el stia despre mine ca sunt virgina si mi-a spus ca daca o face cu mine pentru prima data voi fi a lui pentru totdeauna, ca nicio cearta nu ne vadesparti, ca a fost dezamagit de fostele care-l minteau ca sunt virgine si se culcau cu altii pe la spatele lui... si ca isi doreste foarte mult ca iubita lui sa fie virgina si sa o aibe pentru tot restul vietii si ca stie ce isi doreste cel mai mult de la viata. eu stiu ca ma iubeste si ca nu m-ar lasa pentru alta fata dar nu stiu cat de adevarat este faptul ca o va face cu mine si ca el va fi primul si ultimul baiat din viata mea. voi ce credeti? mentionez ca am 17 ani, iar el face 22 peste cateva zile. multumesc de raspunsuri. dau si fundita si voturi. Va pup si o zi buna in continuare TPU!

Răspuns Câştigător
| seppuku a răspuns:

Eu sunt baiat si iti spun din proprie experienta ca un baiat ar spune/face orice ca sa se culce cu o fata.Mai ales ca tu esti virgina, el poate se simte entuziasmat.Eu zic sa te gandesti bine inainte pentru ca fetele nu uita niciodata primul barbat si sunt sigur ca vrei sa-ti aduci aminte cu placere de el.Si poti sa-i spui asa : "Daca vrei sa fi toata viata cu mine avem timp destul sa ne iubim"hee hee.Nu o sa-i pice bine deloc dar astfel vezi daca intr-adevar tine la tine sau nu.Mai lasa-l sa fiarba un pic ca asa mi-a facut si mie actuala prietena si viitoare sotie.Toate cele bunehappy!

1 răspuns:
| LiviuAlan a răspuns:

Pai primul si ultimul baiat din viata ta nu poate fi decat daca incercati ambii sa faceti asta. Fara certuri,inselare, bataie, etc.

Insa faza cu primul si ultimul la 17 ani nu e prea buna. Daca stati numai de 6 luni mai asteapta sa treaca timpul, sa vezi cum este, si daca te place cu adevarat (ps:te sfatuiesc sa termini o facultate mai intai) te va... cede in casatorie.DAR ASTA NUMAI PESTE 5-6 ANI!