| zuzu a întrebat:

Heeey... wataaap? DAU >fundita:
la aceasta itrebare as vrea mai multe raspunsuri de la baieti... dar, si de la fete
stiti ca in intrebarea anterioara v-am povestit despre baiatul din alt oras.care are prietena, desi am ia cu DRAGA, ESTI DRAGUTZA, ADORABILA...etc:d
multi mi'au zis sa nu am incredere in el...aseara mi-a zis ca daca mi'as face poze cum vrea el. s'ar uita dupa mine daca m'ar vedea pe strada:X
voi ce parere aveti?
si mai am 2 probleme
1) ce parere ati avea despre o fata care nu stie sa >sarute:"? la ce varsta v'ati:* prima data si cum a >fost?:
si
2) ce parere ati avea daca o fata.var zice mai pe ocolite, sau direct, ca va place?(ca va simpatizeaza)si voi o considerati doar ca pe o amica...acum sincer
cum ati reactiona?
deci? D: vreau cat mai multe pareri in special de la baieti; xD:
xD
a. si mai e cevabig grin baiatul despre care va vorbeam...imi da multe sfaturi. in matterie de ce sa fac sa gasesc un baat calumea...
el zice ca sunt foarte draguta si de treaba si ca merit ceva calumea(prieten)
voi ce credeeeti?big grinbatting eyelashes
merci >anticipatbig grin< si srRy ca am scris asa de muuuultbig grin sper ca nu v'ati plictisiiitwhistlingbig hug
luv ya:*:*

Răspuns Câştigător
| Octavutzu a răspuns:

Deci in primul rand in legatura cu pozele nu e o idee buna sa ii faci pe plac daca sunt genul de poze la care ma gandesc eu deoarece daca o sa faci asta apoi o sa te desconsidere si cine stie unde poate publica acele poze, si chiar sa sa te santajeze ca daca nu faci alte poze poate chiar mai neplacute le publica pe cele care sa presupunem ca i leai da. Asta e una. Apoi daca el a incercat asta o relatie cu el nu ar fi foarte placuta avand in vedere ca nu e din oras cu tine. Despre fetele care nu stiu sa sarute asta e slabiciunea mea si poate a multor baieti, mie imi place foarte mult sa infat o fata sa sarute si nu mi se pare o chestie care uni o dezagreaza. Apoi daca o fata mi'ar spune in fata ca ma place sincer asi ramane uimit dar asta nu iasi arata ei ca sa nu i se urce la caphee hee si iasi spune ca sa ma lase o zi sa ma gandesc asta ca sa nu para ca am cedat din prima si ca sunt slabwinking. Cu sfaturile si eu ajut foarte multe fete pe mes avand in vedere ca am un numar incredibil de iduri dintre care mai mult de 500 nu sunt din orasul meu dar imi place sa dau sfaturi, acum nu stiu ce gandeste el poate iti face complimente si iti da sfaturi doar ca sa isi inbunatateasca partea cu pozele si poate vrea doar sa te vada in anumite posturi ceia ce tu nu trebuie sa faci asta posibil mai ales ca nu va cunoasteti si pentru a face asta eu zic ca trebuie sa fi cu persoana respectiva si sa o cunosti sa aveti deja o relatie de cateva luni si sa stii ce ii poate capul... Sti asta iti zic pentru ca peste ceva timp sa nu ajunci pe Cocalari.ro si sa te vada alti in nu stiu ce posturi si sa se puna voturi si chesti. Si cam asta e acum ramane si la aprecierea ta si la imaginea care vrei sa tio creezi in viitor, sa nu te arate cu degetun nu stiu cine sa zica "Uite o vezi pe aia care era pe nu stiu ce site" ok ciao, popici si ai grije de tine. pa-pa

4 răspunsuri:
| bibydraguta a răspuns:

Pai dupa parerea mea eu cred ca este un profitor asa sunt toti.la intrebare 1 eu cred ca o fata poate sa invete sa sarute nu e o problema toate am invatat. la mine prima data a fost la 13 ani si nu a fost cine stie ce nu a stiut cum sa ma ia. 2 pai acea fata poate daca zice ca ma place nu neaparat zice ca ma iubeste poate ca tine foarte mult la mine ca prietena si nah sau poate avea si alte oriebtari poti sa iei si asta in calcul. pai nu stiu eu ti-am spus parerea mea eu cred ca este unul caree umbla cu mai multe fete dar nu ti-ar spune ca esti urata sau ca nu meriti un prieten bun sa fim serioso si mai ales ca are si prietena iti dai seama ce fel de baiat e asa am intalnit si eu mai demult si ce imi spunea mie le spunea lu toate.ai grija ce faci. sper ca ti-am fost de folos

| marywsbossxxx a răspuns:

Nu m-am plictisit,
-da... din cate am inteles, isi face reclama si vrea sa te atraga.in pat daca imi permiti! si mai bine stai cuminte, chiar daca nu stii sa saruti, va veni un timp cand se va intampla.si tu nu mai pune "botu" scuze. la toate comlimentele ce le azvarla in aer.winking., recomand:stai in banca ta, iti vine randul!
asa...la 1.si ce parere am despre ...asa.: pai in primul rand, nu e nimic grav, si in al doilea o sa inveti tuwinking
si 2: ma daca o plac.incep si eu cu vrejeli si poate facem o combinatie. cevawinking laughing
-cu bine...pa pa! wazeaaa!

| bebecila a răspuns:

Eu cred ca daca te ia cu draga, esti draguta... si spui ca iti este ca o amica inseamna ca tuturor fetelor le spune asta.Cu referire la probleme 1. o sa reusesti oricum sa il saruti pentru ca totul vine de la sine pe moment.Eu m-am sarutat pentru prima data pe 1 iun(adica acum 2 zile) si dupa ce s-a intamplat ea mi-a zis ca este prima data (am 11 ani si ea la fel).2.Pai daca mie mi-ar placea de wea as spune"super si mie imi place de tine' sau daca nu nu i-as spune nimic (sau bine)
Sper ca sfaturile mele sa te ajute chiar daca sunt cam mic

| Anonim132 a răspuns:

Chestia cu pozele nu este o idee buna si apopo daca iti face complimente inseamna ca te place si ar vr sa fie cu tine si chestia cu simpatia este un lucru foarte bun doar ca el trebuie sati arate dragoste prima data nu tu sau daca e baiatu mai rusinos si ii zici u cal placi tot u trebuie sal si intrebi daca vr sa fie cu tine laughing nu este prea bine sa fii timid sfatu meu nu te va ajuta niciodata mai bine spui direct in fata mai sti si pers respectiva va simtii acelasi lucru! bft