| Minnie25 a întrebat:

Heei happy!

Acum 2 saptamani m-am despartit de prieten... eu inca mai tin la el dar el e indiferent cu mine cand vorbim la telefon si pe mess iar cand ne vedem vine la mine, ma ia in brate, ma saruta... straight face. Nu stiu ce sa fac straight face. Un sfat va rog puppy dog eyes!.

Multumesc :*!

Răspuns Câştigător
| onFire a răspuns:

Buna.
Probabil baiatu ala era ocupat cand vorbea cu tine si nu prea era atent la ce spuneaihappy Daca se poarta frumos cu tine cand sunteti fata in fata...atunci e perfect. happy
Bafta happy

| Minnie25 explică (pentru onFire):

Mda... dar straight face. nu stiu, e asa ciudat straight face + ca am mai vorbit pe mess cu prietenul lui cel mai bun, sau cu fraisu. care vorbeau urat cu mine dp id.ul lui, dar am aflat prea tarziu asta. Sper sa ne impacam happy. Daca nu, asta e sad. Multumeesc oricum :*:*

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca te ia in brate si te saruta eu nu as zice ca e chiar indiferent, o sa fiti impreuna din nou sigur