| livixd a întrebat:

Heei all am o mica problema sunt de 5-6 luni cu un baiat mai mare ca mine la inceput nu prea voiam sa fiu cu el dar insistentele lui au dat roade am inceput sa tin prea mult la el dar de cand am avut primul contact sexual acum 2-3 saptamani parca s-a schimbat nu mai e el ca si inainte. am incercat sa ii explic ca nu sunt ca altele si ca eu nu profit de bunatatea lui chiar daca pentru mine el a fost primul baiat in viata mea.dar m-a impresionat zicandu-mi acum 2-3 zile ' cand mai vrei sa ne iubim ' si am intrebat de ce ii e dor? Si a raspuns ca ii place cand ma excit cum isi da seama cand ma excit doar prin atingere? Dar eu cum imi dau seama cand e el excitat? de cand m-a intrebat parca il urasc nu mai vreau sa aud nimic legat de el..nici de noi cum sa ii spun ca nu mai vreau sa fiu cu el? Dau funda. fara jigniriiihappy:*

Răspuns Câştigător
| OPersoanaAnume a răspuns:

Nu merita sa va despartiti dintr-o prostie. Iti va parea rau mai tarziu daca zici ca ti mult la el. Si nu trebuie sa-ti fie rusine ca ti-a pus aceasta intrebare. Vorbeste cu el si spune`i ce ai pe suflet..parerea mea :*

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pur si simplu refuzi sa te mai intalnesti cu el.Rupi toate legaturile indiferent de natura lor.Te-a vrut doar ca un nou trofeu "strapuns" de barbatia lui.

| neutrino a răspuns:

El a insistat ca orice baiat istet si a obtinut trofeul cautat. Mai departe nu-l mai intereseaza decat alte partide de sex, atunci cand este liber. Daca mai vrei, accepta, poti continua macar pana atunci cand te vei lamuri cum este treaba cu excitatul.

| Emilian65 a răspuns:

Baiatul te-a iubit pana si-a atins scopul de a face sex cu tine. Dupa aceea nu-l mai intereseaza de dragostea dintre voi. Acum incearca sa mai obtina ceva de la tine, numai daca tu ii dai acceptul. Eu, zic sa-i dai papucii si sa-ti gasesti un baiat care sa te iubeasca cu afevarat.

| minrest a răspuns:

Pai asta e regula, s-a purtat frumos pana a obtinut ce a vrut. Cum isi da seama ca te exciti? Pai nu isi da seama. A zis asa din obraznicie si dupa cum vezi a reusit sa te raneasca. Ii spui direct ca nu mai esti prietena lui, pe langa ca scapi de el, va vedea ca nu esti la mana lui, cum crede el. Buna seara.

| BellaKiოNana a răspuns:

Cum poti sa spui ca nu mai vrei sa fii cu el din simplu motiv ca ti-a pus o intrebare. Daca ai avut relatiile cu,inseamna ca si ai tinut la el,cum poti asa intr-o clipa sa-l urasti? Bine oricum alegerea ta iti apartine, poate frica ta te face sa renunti la el atit de usor, insa trebuie sa accepti realitatea, vorbeste cu el, la fel cum ai facut-o si pina acum.Va crede ca te-ai speriat de el sau de ceea ce a fost intre voi.

| ViseCiufulite90 a răspuns:

Odata zici ca esti indragostita de el si zici ca ti-a placut cum a vorbit cu tine iar apoi zici ca il urasti si ca nu mai vrei sa il vezi si sa mai fi cu el?
tu pur si simplu nu sti ce vrei.
el ti-a aratat ca ii pasa de tine si ca vrea sa fie cu tine dar tu nu sti ce iti doresti.
la tine e problema, nu la el.
stai si gandeste-te bine inainte de a face un pas pentru ca daca ai calcat gresit te-ai arde.