| Dino93 a întrebat:

Heei!
Astăzi am avut contact sexual cu iubitul meu și a ejaculat foarte greu, niciodată nu s-a întâmplat asta. El mi-a spus ca nu e sigur dacă s-a scăpat și mai devreme, ca l-a luat valul... E posibil să ca un bărbat să ejaculeze de două sau mai multe ori la un contact sexual?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Teoretic DA, insa practic se poate intampla mai rar, doar in cazul unei surescitari extreme. Deci NU si in situatia descrisa in aceasta intrebare. Probabil a fost mai obosit sau NU a fost ''in apele lui'' cum se obisnuieste a se spune. : Sanatate!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Dar sunt cazuri foarte rare. De obicei erectia scade dupa ejaculare.

| Dino93 explică (pentru darrio2007):

S-a mai întâmplat să ejaculeze și să își păstreze erecția.

| darrio2007 a răspuns (pentru Dino93):

E bun baiatul.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa ejaculeze de doua ori in timpul unui act sexual.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Intrebarea ta e pusa in conditiile in care mori de moarte buna, adica de batranete, si sanatatea iti permite ca pe toata perioada sexual activa sa ai partenere? Medicina orientala recomanda ca barbatul sa aiba cat mai putine ejaculari, si, daca reuseste sa le controleze, chiar deloc, ca ci cu cat ejaculeaza mai des, cu atat pierde din vitalitate si energie si devine mult mai vulnerabil la boli.

Stai liniștită că nu te înșală, poate era obosit happy

Oricum, dacă te înșeala mănâncă un ardei iute și fă-i un oralwinking