| nicoletaS a întrebat:

Heei baieti(sau chiar si fete) de ce credeti ca baietilor le place ca la un sarut sa mai si muste mai tare sau mai incet de buza sau de limba?

4 răspunsuri:
| Stuff a răspuns:

Pai...si fetelor le place sa mai muste din buza din cand in cand

| claudiufarcas01 a răspuns:

big grin eu is baiat si habar n-am de ce... booo poatei mai delicios big grin

| ramona90 a răspuns:

Buna intrebare happy daca sti raspunsul sa mi-l scrii si mie:=)

| Ciupaciupss a răspuns:

Pey... sa sty ca si mie imi place kateodata sa mai musk blushing nu stiu... eu cred ca totul vine de la sine; x; x happy blushing tu ce crezi; x?