| Yonella123 a întrebat:

Heei!
Ce inseamna daca un baiat se uita toata ziua la scoala la tine, te face sa razi, iti atrage atentia catre el. acasa vorbiti toata ziu la telefon, pe fb, e mereu atent la nevoile tale, iti zice tot ce face. iti da explicatii cine e fata de la comm fara sa il intrebi. oare te place? cum se poarta baietii carora le place o fata?
Multumesc!

13 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

E clar ca nu are cum sa te placa, se intereseaza ce faci pentru ca e un stalker, te urmareste, ai grija cu baietii astia ca le e mintea doar la cum sa intra in locul dintre picioarele tale.

| Yonella123 explică (pentru EnvyU):

Multumesc dar el nu este asa.

| neutrino a răspuns:

El te place, dar nu este inca in stare sa te invite la un suc!

| peperonies a răspuns:

Inseamna ca sunteti amandoi prosti.

| Yonella123 explică (pentru peperonies):

La fel ca tinewinking eu nu te-am jignit. Asa ca Bye!

| peperonies a răspuns (pentru Yonella123):

Hey eu nu am zis niciodata ca nu as fi. nu e jignire e observatie.

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Te place dar te sfatuiesc sa nu ii acorzi nici macar o sansa, baietii de genul trebuie sa invete sa faca diferenta dintre comportamentul atunci cand vrei sa ai o iubita si cel cand vrei sa ai o prietena

| 7octombrie a răspuns:

Da, te place, doar ca esti prea tinerica pentru relatii!

| Yonella123 explică (pentru 7octombrie):

Nu am 12 ani sa fiu micawinking

| artmosfera a răspuns:

Înseamnă că te palce.

| Fretus a răspuns:

Pai din trairile mele nu te place chiar te iubeste chiar daca iti vine sa crezi. SI eu am facut asa cu o fata vorbeau cu ea mult timp dar imi era rusine sa i zic ca imi place de ea si ea si-a gasit pe altcineva si s-a mutat acuma imi pare rau dar asta este. Incearca sa vada daca sentimentul este reciproc de aceea te baga mereu in seama.

| Tudor_Tudor_1995 a răspuns:

Da, te place, daca sentimentul e reciproc, si lui ii e rusine sa faca el primul pas. Fa-l tu!

| IulianIIV a răspuns:

Te place dar baieti sunt de obicei nu stiu cum sa zic ar vrea sa fie impreuna cu tine dar poate crede ca il place ca prieten si nu il vrei si cred ca ii ie frica sa te intrebe uite un sfat cheama-l pe el si pe niste prietene sa zic si niste baieti plimbativa vorbiti si iti dai seama daca te place daca tot asculta ce zici si te aprobo cam la tot ce zici si nu prea baga in seama celelalte fete inseamna ca te place daca nu ( impare rau pentu tine ) Fa asta si dupa imi spui Ce s-a intamplat si daca te rog o funda!