| Prodan_Cristi_1997 a întrebat:

Heei...ce simti cand faci sex ( baieti nu fete? )......adica cum este cand faci asa ceva, si mai ales cu fata care iti place?
E adevarat ca *Baietii au mai multa placere ca fetele?

6 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Placerea este la fel. Se considera ca barbatii se simt mai bine deoarece ajung mai repede la orgasm decat femeile. Totusi, insa, nimeni nu va putea compara din propria experienta. E ca in gluma aceea:

Ce doare mai tare: sa te lovesti in testicule sau sa nasti?
Raspuns- nu se stie, nimeni nu le-a facut pe ambele.
Multa bafta!

| danielacs a răspuns:

Pai depinde de caz... poti sa simti placere dar poti si sa nu simti nimicwinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asteapa si vei vedea

| neutrino a răspuns:

Incearca intr-o zi sa fii baiat iar a doua zi sa fii fetita. Asa vei putea sa faci comparatie.

| Mirunelu a răspuns:

Cand faci sex este placut. Este adevarat ca atunci cand faci cu o persoana la care tii poate fi mai placut pentru ca te implici altfel in act decat atunci cand o faci doar pentru placerea fizica.

Nu este adevarat ca baietii au mai multa placere ca fetele. Baietii cand au orgasm, au orgasm de la echivalentul clitorisului la fete. Pe langa ca la baieti tine mai putin orgasmul decat la fete, fetele mai au orgasm din punctul G care este mult mai intens. In plus, baietii au un singur orgasm si apoi au nevoie de o pauza pe cand fetele pot avea mai multe orgasme intr-un interval scurt de timp. Trage si tu concluziile.

| ovidelu33 a răspuns:

Fao si vezi ce simti daca ti-a placut sau nu dupa intreaba-ti partenera daca ei i-a placut.