| AndiAsfg a întrebat:

Heei....Eu o plac pe fosta mea prietena adica niciodata nu am incetat sa o iubesc.Dintr-o cearta noi ne-am despartit si acum eu as vrea sa fim din nou impreuna dar nu stiu daca ea vrea si mi-e cam cumva sa o intreb. Sfaturi? Multumesc anticipat! Funda

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu ea si vezi poate ai sanse mari sa va impacati

| perusita a răspuns:

Intra in vorba nu ea. daca a fost dragoste adevarata va accepta sa fie din nou cu tine. dragostea nu moare asa de usor.

| TheAce a răspuns:

Poti sa o cauti daca s-au linsitit apele si sa o chemi in oras la o cafea. Nu te va refuza. Apoi poti aborda acest topic dupa ce vei stii ca e in zona ei de comfort.

| SupradozaDeViise a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu ea fata in fata si sa ii zici cu vorbe frumoase tot ce zimti pentru ea. Uite aici niste vorbe foarte frumoase:Ca este singura care cand apare in fata mea poate sa imi aduca zambetul pe fata.Cand ma doare ceva si apare ea imi trece orice durere.Singura care atunci cand plang vine sa vada ce am.Pentru ca ea este motivul vietii mele.Cu ea in gand ma trezesc in fiecare dimineata cu ea in gand ma culc.Singura care poate sa ma faca sa am cei mai mari fluturasi in stomac.Este motivul zilei de maine. Sper ca te-am ajutat. Funda? :3

| E193264289CDEF a răspuns:

Daca ea e acum cu al cineva nu mai iai cum sa o recuperezi dar daca nu poti sa iti ceri scuze si sa ii faci un cadou de xemplu un lucru care sil doreste sau altceva cercei su un lantic.