| Trix_4411 a întrebat:

Heei Guys! Am si eu o. problema. Acum ceva timp mi-a placut de un baiat "renumit" din orasul meu. De fapt, nu pot sa spun ca mi-a placut, ci doar le-am spus colegelor mele ca mi se pare dragut ( ele fiind din gasca lui ). Mi-au facut cunostinta cu el si, fetele, fiind fooooarte ciudate, au facut o "idila". Adica spuneau mereu ca ar trebui sa fim impreuna, ca ne potrivim si ii spuneau lui ca eu chiar il plaac si chestii. Si tipul s-a enervat ff tare si m-a ignorat pe mine, m-a bagat la igg pe mess si de fiecare data cand ma vede ma ignora complet. Ideea e ca eu nu am vorbit decat de maxim 2 ori cu el si ma simt foooarte aiurea, pentru ca e un tip foarte dragut si chiar mi-ar placea sa nu ma mai priveasca asa. cu ura! Ce ar tb sa fac?:-s

Răspuns Câştigător
| Clarity a răspuns:

Stii cum ii de fapt, ce o sa trebuiasca sa ai o sa ai, ce nu nu, asta e se mai intampla, de fapt chestii din astea ni se intampla la toate, dar daca o sa poti incearca sa vb cu el sa vezi ce s-a intamplat, poate ti-a vazut prea obsedata si a decis sa te ignore sau poate a aflat ceva, nu fii disperata sa aflii ce s-a intamplat daca poti bine daca nu nu, nu ii o tragedie, o sa gasesti pe altcineva, chiar daca el ii cel mai dragut, sigur ii altu acolo mai bun pentru tine.

| Trix_4411 explică (pentru Clarity):

Mersii:*

| Clarity a răspuns (pentru Trix_4411):

Cu placere :*, sper sa te ajutewinking si sa fie bine

3 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Poate este ''ocupat'' si il bate gagica daca se uita frumos la tine.