| ****TiNaaaaa**** a întrebat:

Heei tpuùùù! am si eu o intrebare.doare cand o faci prima data?big grin adica care e senzatia.big grin

Răspuns Câştigător
| ina88 a răspuns:

Incearca si vei vedea. Nu toate fetele au aceleasi senzatii. Pe unele le doare, pe altele nu. N-o sa mori.stai linistita. Depinde f mult si de experienta si rabdarea partenerului tau. happy

10 răspunsuri:
| paulsar28 a răspuns:

Doare daca ti-o da incet da daac o ia tare dupa primele 4 min nu mai simti decat senzatie placuta(stiu ca mi-a zis pretena meabig grin)

| Ludacriss a răspuns:

Hellooo. acum un an eram si eu virgin, la fel si prietena meahappy
iti spun din propria experienta. prietena mea a facut la fel ca tine" intrebare pe TPU ".
era planuit sa facem asta impreuna de mult timp. dar nu am avut unde.
pana intr-o zi cand s-a intamplat! stai pe spate, confortabil, cu o perna sub funduletbig grin asta dupa ce va sarutati, atingeti, chestii
tot ce trebuie sa faci este sa fii relaxata si sa profiti din plin de moment ca nu te mai intalnesti inca o data cu el!
doare la inceput, dar daca partenerul are experienta o sa ai orgasm din prima partida. daca vrei mai multe raspunsuri trimite-mi MESAJ si-ti raspundhappy
sper ca te-am ajutat

| pysik a răspuns:

Doare putin acum depinde...

| mgtow a răspuns:

La fete da.

| pysik a răspuns:

Doare putin... acum depinde.

| ina88 a răspuns:

Paulsar28...e fix invers cum ai scris tu acololaughing

| maik_4059 a răspuns:

Ancearca pe propria ta piele dac nai cu cine cautama

| Astaeparereamea a răspuns:

Beeeeeeeeei,voi da-ti raspunsuri unei fete de 12 ani despre sex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne! cata prostie fetele nu ajung la orgasm nici la varsta de 40 de ani, peste 80 la suta dintre femei chiar si maritate se prefac ca au orgasm.nu stiu de ce dar si eu fac la fel...ai ajuns la orgasm da dragul meu.pe draq. offf greu cu voi barbati

| ina88 a răspuns:

Anonimo daca si tu faci la fel e grav. Poi daca tu te prefaci ca ai ajuns, atunci omu` tau nu-ncearca alteceva deoarece el cunoaste o metoda, ce-i drept gresita, spre a-ti provoca tie orgasmul.