| Nimicitoru a întrebat:

Heei TPU, am vorbit cu o prietena prin mesaje pe telefon și am întrebat-o dacă a fost într-o relație cu cineva, și nu prea mai vorbește cu mine. Credeți ca am jignit-o?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Istoricul relatiilor unei persoane nu este un subiect de discutat cu oricine si oricand, dar o fata, asa cum este in acest caz, trebuie sa stie cum sa evite a discuta ceva ce nu-i este pe plac.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai jignit-o. Adevarul este ca atunci cand o fata e intrebata asa ceva de un baiat, e cumva clar de intentiile tale legate de ea. Si anume, ca cel putin o placi. Asta e posibil sa o panicheze si sa stea putin si sa se gandeasca daca chiar are rost sa continue discutia cu tine avand in vedere ca tu o placi.

Si cel mai probabil a realizat ca nu vrea sa faca asta pentru ca intrati in niste discutii personale si serioase.

Imi pare rau, dar cel mai probabil te vede doar ca pe un prieten.

O zi placuta happy