| heeeeeei a întrebat:

Heei TPU as vrea sa stiu ce se intampla dak o fata iti zice ca ii place sa sufar adik ma terorizeaza tot timpul imi pune piedici si era sa fiu cu ea dar......nu ce inseamna

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

1.Nu te place si vrea sa scape de tine.
2. Te place, dar e asa, mai rea. Ii place sa vada cum sum suferi.
Las-o o perioada si vezi cum reactioneaza, adica daca te cauta, inseamna ca te place. Iar daca e indiferenta, inseamna ca se bucura ca a scapat de tine. happy

| gingergirl1 a răspuns:

Pentru limba romana, apasa tasta F1 laughing
straight face

| MotanAndrei a răspuns:

In primul rand, categoria potrivita, e la adolescenti, nu la Dragoste si Sex. In al doilea rand: nu esti in tendinte cu gramatica, nu te supara, ca-ti spun asta. In al trilea rand, sunt doua motive. Unu: fata ori nu te suporta si nustie cum sa scape de tine, Doi: ori te place si vrea sa iasa in evidenta, ori ai facut ceva si e scarbita de tine. Mai mult, cred, ca nu te suporta. Funda?

| heeeeeei explică:

Nu cred ca vrea sa scape de mine deoarece dupa fiecare gest incepe sa rada de mine si de aproape fiecare data cand imi pune piedici sau de astea eu nu prea o bag in seama