| Fatanumarul1 a întrebat:

Heeii TPU! Am o intrebare. Cum pot sa imi instalez pe laptop un joc numit "Pou"? il caut si incerc sa-l instalez de cateva zile, dar chiar nu stiu. Multumesc. Ofer FUNDA! :*

12 răspunsuri:
| Noone4u a răspuns:

Pou este doar pentru android!happy

| prizeFTW a răspuns:

Dragă copilaşi, întrebarea ei este cum să instaleze PE LAPTOP pou! Aşa că nu îi mai faceţi morală aiurea.

| lolylolypops a răspuns:

Posteaza la o alta categorie poate te vor ajuta mai multi acolo, eu sincer nu ma pricep, dar daca postezi si la alte categorii poate o sa gasesti raspunsuri mai bune! Te pup:*

| tigrutacrinuta a răspuns:

Este o editie pou pe pc dar trebuie sa completezi survey

| Chrris a răspuns:

Pou nu exista pe internet...adica sa.l instalezi pe laptop PC etc. Exista doar in Magazinele play, cum au zis si altii...pe Android! Apropo e bestial jocul(parerea mea) :3

| Crows a răspuns:

Pou exista doar pe ANDROID! happy

| alexa_8934 a răspuns:

Eu il am dar nu pe calculator daca ai smartphone poti cauta pe Magazin Play(eu acolo l-am gasit)dar pe calculator nu am gasit

Funda

| Fatanumarul1 explică (pentru SiminaG):

----> NU mergepuppy dog eyes

| SiminaG a răspuns (pentru Fatanumarul1):

Nu stiu eu l-am downloadat si mi-a mers sorry eu am vrut doar sa ajut sad

| IarinaPici22 a răspuns:

Nu merge jocul e doar pentru cei cu android

| Moga_Mihaela_1986 a răspuns:

Cum il instalezpe pou