| InsartIuzarneimHiar a întrebat:

Heelp! Imi place de o fata si nu stiu ce sa ii spun sad HELP RPD!

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

Buna. Nu ai cum sa o iubesti pana nu o cunosti efectiv. Eu zic sa-i dai de inteles ca o placi si intra in discutie cu ea. Doar asa vei putea sa va imprieteniti ( asta daca nu sunteti deja prieteni) si incet incet sa evoluati spre un pas mai important. Nu ai nimic de pierdut daca iti exprimi sentimentele. Doar de castigat si daca nu vrea...macar ai incercat si nu ramai cu regretul

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu sti ce sa i spui....fi barbat si spune-i in fata ca ti place de ea! fi direct.

| InsartIuzarneimHiar explică (pentru mona):

Mda... Se vede ca nai iubit/iubita...

| mona a răspuns (pentru InsartIuzarneimHiar):

Sunt casatorita draga...

| InsartIuzarneimHiar explică (pentru mona):

OARE? Nu trebuie sa fii direct tongue

| mona a răspuns (pentru InsartIuzarneimHiar):

In unele cazuri trebuie sa fi direct daca nu vrei sa ti o ia altu inainte

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cand Tmcn ti-a raspuns ai crezut ca rade? Nu! asta trebuie sa faci, chiar crezi ca sunt niste replici ce le vor da pe spate? trezeste-te baietas!

| Tmcn a răspuns:

Adevărul.

| InsartIuzarneimHiar explică (pentru Tmcn):

Uite ceva care te va ajuta sa NU mai faci misto de mine:
Colo sus in cimitir,
Stau mormintele in sir,
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine!

| Tmcn a răspuns (pentru InsartIuzarneimHiar):

Deci e chiar stupid răspunsul tău, bănuiesc că ai vreo 11-12 ani. În caz că eşti mai încet, ziceam să-i zici adevărul, adică că îţi place de ea.

Răspuns utilizator avertizat
| Prafdesteleinculori a răspuns:

Pai pur si simplu marturiseste-i adica de ex: draga..., eu de mult te plac si nu stiu cum sa-ti spun acum m-am hotarat s-o fac sau poti sa-i dai un bilet prin care sa-i spui!

| Timyliss a răspuns:

Dar te place si ea?