| zuzu a întrebat:

Heey...am o intrebare pentru fetebig grin
ati putea sa fiti cu un baiat mai mic de inaltimehee hee?
nu vi s`ar parea ciudatbig grin

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Mă bucur că sunteţi sincere.
Şi-acum vin şi eu nesimţit ce sunt şi vă întreb: De ce aveţi pretenţia că bărbaţii să vă iubească pentru altceva decât sâni şi fund?! Din moment ce voi refuzaţi din start un bărbat doar pentru că e mai scund de cât voi sau de vârstă mai apropiată sau mai mică decât voi.
Să-nţeleg că voi v-aţi ales înălţimea, nu? Şi, prin urmare, bărbatul e de vină că nu şi-a ales şi el o înălţime mai mare.
Toate cele care aţi spus că n-aţi putea sau că vi s-a părea ciudat, meritaţi ca bărbaţi mai înalţi decât voi să vă înşele, să vă înjosească şi să-şi bată joc de voi pentru că da, o meritaţi cu vârf şi îndesat!

32 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu nu as putea fi! imi plac baietii cat mai inalti, cel putin mai inalti cu 5 centimetri.

| tuberculoza a răspuns (pentru Paywa):

Este imadmisibil ca un baiat scund sa nu fie cu tine.pun pariu ca o sa frangi multe inimilaughing)