| bbnnmm a întrebat:

Heey. Aseară a fost ziua mea și am avut o petrecere acasă..Eram doar eu și cu prietenii mei, fără părinți.când s-a terminat petrecerea un băiat a rămas cu mine.și am ajuns să dormim în același pat.el a început să mă sărute.și a încercat să îmi bage mâna în pantaloni, dar nu l-am lăsat. pe urmă s-a oprit.și am încercat să dormim.după un timp a început să mă mângâie din nou pe corp.și să îmi bage mâna în pantaloni.și a reușit până la chiloței și după i-am scos mâna afară. și el mi-a luat mâna și mi-a pus-o pe pantalonii lui.și am început să o frec.până și-a dat drumu.și puțin pe mâna mea. după am stat 2 minute așa. și am hotărât că e mai bine să dormim separat.și el a plecat în altă cameră. Iar eu m-am dus la baie să mă spăl pe mână. după am făcut pipi.dar nu m-am atins deloc acolo..Este imposibil să rămân însărcinată dacă el nu a reușit să îmi bage mâna în chiloței, și dacă eu m-am spălat pe mâini după ce el și-a dat drumu și nu m-am atins deloc acolo?

9 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă toate petrecerile de naștere a fetelor sunt așa... Meritați toate omorâte!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ramai insarcinata ai sa fii al doilea caz de conceptie imaculata din istorie

| sofisis a răspuns (pentru suntserios):

Nu chiar. Ar fi al treilea.
Nu stii de la TV cazul aleia din America, al carei sot era pe front plecat de un an si cand s-a intors acasa si-a gasit doamna cu burta la gura? Si explicatia ei a fost ca a facut sex virtual cu al ei sot, cat el era pe front...si cum tehnologia in ziua de azi este atat de avansata, uite asa s-a conceput, prin Skype, un copil perfect sanatos.
Deci...totul e posibil.

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care totul s-a petrecut exact asa cum ai povestit tu in descrierea ta este IMPOSIBIL sa se realizezeo fecundare in urma careia sa ramai insarcinata. Poti fi 100% linistita din acest punct de vedere. Este important sa nu te mai stresezi deoarece ar fi fara rost si inutil. Linisteste-te si multa sanatate.

| mihai69 a răspuns:

Dac dup ce ai adormit el nu a mai facut vreo prostioar de care tu s n-ai habar - e exclus.

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu ai cum sa fi ramas gravida.

| Klandestin a răspuns:

Nu ai cum ma! Pff ce speriati sunteti, invatat`ti mai multe despre voi! Nu ramai cu mana insarcinata straight face si spernatozoizi in contact cu aeru mor. Asa ca nu te mai speria atat, si nici nu l`ai lasat sa iti bage mana. De parca nu ti-ar place! invata mai multe despre tine.

| Athée a răspuns:

Sunt extrem de mici sansele happy

| CraiovAnonim a răspuns:

Stai linistita, nu are cum sa ramai insarcinata de la lucrul acesta. Poti sta fara grija.