| xXChocolate a întrebat:

Heey! Cine poate sa imi spuna ce cadou ar fi mai dragut pentru un baiat?:d Suntem impreun de ceva timp si habar n`am ce sa-i iau.Ah da..Are injur de 14 ani... Fundaa:*:*

Răspuns Câştigător
| Carmenlov a răspuns:

Foarte frumos ar fi un lant cu o inima rupta in doua pe care scrie love, tu porti o jumatate, el o jumatate.Asta i-am dat eu de aniversarea de un an si a rectionat super bine, m-a luat in brate, ma ridicat sus m-a sarutat(cel mai fain sarut din viata mea)si m-a invartit in aer, apoi a spus ca e cel mai frumos dar din lume si mi l-a dat si el mie si am aruncat pietre in Bega pel la 12 noaptea in timp ce era luna plina a fost super romantic, succes cu cadoul si chiar daca nu il folosesti pe asta si nu imi dai funda(dar poate mi-o dai)sper sa va simtit la fel de bine ca mine si Gabriel.

7 răspunsuri:
| AntoniaAless a răspuns:

Un lantisor. Sau un tricou personalizat ar fi dragut

| anonimmusss86 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o bratara de argint sau un tricou cu echipa favorita cv de genul acesta ar fi frumos pentru un baiat de 14-15 ani

| bossuxxxl a răspuns:

Un parfum! ex:une milion; e mortal si le place la toti baietii

| Iulia250711 a răspuns:

O bratara de piele
Un lant cu ceva simbolic
O fotografie cu voi doi inramata
O jucarie de plus(de ce nu?)
Un tricou
Sosete(unele mai aparte)
O caciula
Un fular
Atat mi-a venit. Sper ca te-am ajutat. Pa pa!

| Walhalla a răspuns:

Un lantisor cu o inimalaughing

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca sunteti asa mari si asa de mult timp impreuna suficient si o ciocolata sau vrei sa cheltui toata alocatia?

| DoamnaCrastravete a răspuns:

Mie mi se pare ca cel mai frumos cadou ar fi : o felicitare in care iti arati dragostea pentru el si ii spui cat de mult il iubesti :X:X:X!