| SaDiCuL a întrebat:

Heey sall TPU
Am o problema, o fata ma place, dar nu stiu cum sa ii spun ca no plac (nu e reciproc) fara so jignesc

p.s. : nu e de la scoala de la mine

Răspuns Câştigător
| Beatriceeee a răspuns:

Tocmai de asta. ii spui ca esti cu o fata si ca o iubesti. Ce poate fi asa greu. Sau daca tot insista incerca sa-i explici ca nu e genul tau, nu te atrage si ca nu poate exista niciodata nimic intre voi. Adevarul este intotdeauna cel mai bun. sa ai o zi superba:*

| SaDiCuL explică (pentru Beatriceeee):

Ms la fel cred ca o sa inceapa sa planga dar, uite k ai luat FUNDA

8 răspunsuri:
| crissyyo a răspuns:

Spune-i ceva de genul : "scuze, am prietena si chiar tin la ea, esti de treaba dar mai mult decat o prietenie frumoasa nu poate fi intre noi! " cred ca va intelege :* BAFTAA:*

| LostInBubble a răspuns:

Ii spui frumos ca tu nu cauti o relatie, si ca vrei sa petreci timp cu tine, sa te distrezi, si asa mai departe.

Spune-i ca atunci cand vei dori o iubita o vei contacta.

| sowhatt a răspuns:

12 ani...

| SaDiCuL explică:

Frate mersi mult de raspuns da nu asta asteptam pentru ca deja sunt cu o fata

mentionez ca am 12 anibig grin

| Anonimusss97 a răspuns:

Am vazut in intrebarile tale ca vrei sa te muti la alta scoala. e la scoala unde vr sa te muti?

| catalinaioana a răspuns:

Spune-i ca esti gaywinking

| SaDiCuL explică (pentru catalinaioana):

Cel mai tare rasp..........mai dat pe spate ce zici meriti funda nu?