| rocsii16 a întrebat:

Heey, TPU, am si eu o intrebare:daca un baiat pe care nu il cunosc s-a bagat odata in seama cu mine si, desi nu imi stia numele am vorbit de parca ne cunosteam de mult, iar alta data, eram la baie cu o fata, si era si el cu un coleg care l-a udat, sau nu stiu ce i'a facut de l-a enervat, si baiatu' ala i'a zis colegului sau o chestie gen:"ai noroc ca e fata asta aici, ca daca nu te bateam"(fata eram eu) si el se uita in ochii mei zambind, si uneori se mai uita dupa mine pe hol, ma place? dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Alexa920 a răspuns:

Pai daca ai zis ca te-a luat asa din prima sa vorbiti si nici nu va cunosteati cam da pentru ca nu orice baiat baga asa din senin o fata si de faza la baie acum nu pot sa zic ce e in mintea lui dar dupa mine da am avut si eu eu intamplare asemanatoare si acum il iubesc enrom si imi este alaturi mereu sfatul meu este ca sa vezi lucrurile cum pargurg in continuare si o sa vina de la sine toate lucrurile si ai sa vezi raspunsul pe care il cauti :* bafta!

2 răspunsuri:
| answers98 a răspuns:

Dap tongue

| Andreeashine a răspuns:

Daa normal!