| SzaboAndrri a întrebat:

Hei..Acum cateva zile am fost la o colega sa facem un proiect

Cand mama ei a plecat ea m-a lovit de 2-3 ori in penis iar acum cand ma urinez ma ustura

Pot ramane impotent?sad

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Du-te la doctor. Sa te consulte la penis, ce varsta ai? dar colega aia care te a lovit, ori e ea nebună, ori tu i ai facut avansuri si ea te a lovit, deci cum a fost?

| SzaboAndrri explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu lucram la proiect nu am facut nimic sa o deranjeze

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SzaboAndrri):

Mersi pentru fundă, o fi fata aceea nebună, dar cu ce te a lovit?

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Iar tu? Ai devenit disperat cu intrebarile astea...
Pentru linistea ta, nu vei ramane!

| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz NU se va produce impotenta. Durerea si usturimea resimtita va dispare in urmatoarele 2-3 zile. big grin

| Emilian65 a răspuns:

De ce te-a lovit la penis? Nu cumva ai vrut sa faci sex cu ea si ea nu a vrut? Daca usturimile la urinare persista, consulta un medic urolog. Din loviturile pe care le-ai primit nu se poate sa devii impotent.

| DaniTDCI a răspuns:

Asta se intampla cand nu stai cuminte in banca ta laughing, iti va trece in cateva zile, stai calm ca nu vei pati nimic, dar fii atent pe viitor

| cyupaku a răspuns:

Nu,exclus

| GabrielGL a răspuns:

Nu te a lovit bine si precis va trece in timp ca o lovitura la fotbal trece in timp...