| lolytagirl a întrebat:

Hei all am o Mare problema plese help me cum fac sa ii dau cuiva ignore sau ceva de genul pe facebook? scuze de categorie

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Langa "acasa" sus in bara albastra ai o sagetica in jos. Apesi pe ea si dai la setari de confidentialitate.In josul paginii iti va scrie Persoane şi aplicaţii blocate sau Blocking list. Apesi acolo si scrii numele persoanei. Persoana nu te va mai putea gasi pe facebook niciodatahappy

| iiGeorgii a răspuns:

Daca vrei sa-l scoti din lista de prieteni faci asa: intri pe facebook in lista cu prieteni si in dreptul fiecarui nume este un dreptunghi in care scrie prieteni. Ei bine tu dai clik pe acel dreptunghi si iti apare un fel de tabel si alegi ultima de jos... unde scrie scoate din lista de prieteni

Sper ca te'am ajutatwinking

| robert63088 a răspuns:

Cel mai usor e sa-l stergi din lista de preieteni
in felu urmator:
apesi pe "prieteni" si iti apare o lista
apesi p ultimul rand "Scoate din lista de prieteni"
si l-ai scos
FUNDA?!

| simpaticul92 a răspuns:

Nu te supara, ce nume ai la facebook?big grin

| simpaticul92 a răspuns:

Nu te supara, ce nume ai pe facebook?