| AlexMoss a întrebat:

Hei am 13 ani si vreau sa ma "combin" cu o fata din clasa si as vrea niste sfaturi gen daca as scoate-o in oras sa-mi spuneti cum sa incep cu ce sa termin
In concluzie SFATURI!

2 răspunsuri:
| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Inteab-odespre ea si ascult-o fii de acord cu ea dar sa ai si propriile opinii si raspunde-i sincer la ce te intreaba. la sfarsit sarut-o inasa fel incat sa se gandeasca si dupa la tine!

| amonynus a răspuns:

Mie mi-ar place sa merg la un horror. acu daca-i genu care vrea sa vada twilight poate ar i bine sa taci. mie mi se pare jenant sa-mi plateasca cineva filmul da nu stiu ce parere are ea. vezi\sa nu exagerezi cu atentiile si fa si niste glume bune.