| Mihaela_5363 a întrebat:

Hei. Am 14 ani, in noiembrie implinesc 15. De cateva luni vorbesc cu un baiat de 13 ani...ne cunoastem de 2 ani si i.am permis pana acum s imi mai puna mana pe fund, pe sani...am ajuns intr. o seara la subiectul cand vrem s ne incepem viata sexuala si el a zis ca de ziua lui cand face 14 ani. Si mi. a propus ceva, dar nu chiar asa direct, m. a luat prin intelesuri. Acum nu stiu ce sa fac, pentru ca mi. e frica sa nu o fac cu el apoi sa nu ma mai bage in seama. Mie imi place foarte tare de el.

Răspuns Câştigător
| IngridGenDăăăă a răspuns:

Nu! In primul rand esti mult prea mica.eu am 17 ani si am facut-o dabia de la 16 ani cu un baiat care acum are 18 ani si cu care inca sunt. Eu te sfatuiesc sa nu o faci pentru ca nici nu va avea probabil cu ce...si oricum esti prea mica! Daca vrei urmeaza-mi sfatul. In caz ca vrei cu adevarat ai putea sa faci petting cu el, dar eu zic sa nu faceti mai mult.

7 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

NU mititco, nu e bine, nici unul din voi nu sunteti indeajuns de dezvoltati. mai asteapta si tu vreun an jumate- doi, MACAR big grin laughing da nah la urma urmei tot ce doresti tu vei face!

SUCCES

| cosmin21 a răspuns:

Da de unde stiti voi ca pustiu' o are de 10cm? sau ca nu o satisface pe d-soara?

| Phutui a răspuns:

Deci nu stiu daca sa rad sau sa plang! ma omorati cu zilelaughing

| JustMe_7096 a răspuns:

OMFG!rolling on the floorrolling on the floor puteam sa jur ca fetele se uita dupa baieti mai mari nu mai mici! daca vrei sa te culci cu un baiat alege si tu unu' care nu o are de 10 cmrolling on the floorrolling on the floor

| fyfy3 a răspuns:

Eu cred ca este prematur. poti sa optezi la 16 ani sau la 17 ani.viata sexuala este un pas mare pentru maturizare.te rog mai asteapta.

| Chrysk2 a răspuns:

La 14 ani vrei ****?
am si eu o sora de varsta ta si cred ca i-as rupe capul sa faca ce faci tu, mai asteapta draq pana la 16-17 ani ca nu mori virgina... si ala la 13 ce crezi ca are laughing

Doamne fereste ce ajunge lumea asta happy, vezi sa nu uiti sa ii faci si oral inainte cu un film pe calk sa vedeti cum se face.

| madulici31 a răspuns:

Doamneee

fetito cu ce sa te satisfaca baiatu ala la 13 ani?

ce crezi ca are mai ales daca este virgin
un baiat din ce f*** din ce ii creste
dar el virgin ce poate avea?

nu prea ai ce sa vezi...