| Claudia_4756 a întrebat:

Hei.am 16 ani si sunt in clasa a9a.imi place de un baiat cu 2 ani mai mic ca mine...si lui i place de mine credeti ca este aiurea?thinking

Răspuns Câştigător
| Raluciii_3242 a răspuns:

Nu mi se pare aiurea, pentru ca dragostea nu este dupa varsta, ci dupa sentimente. ASa ca combinate cu acel baiat pentru ca nu ai de pierdut. Daca vor comenta cei din jur, nu ii baga in seama e parerea lor ei nu va cunosc si nu stiu cat de bine va potriviti:d
Fundyyhappyhappybatting eyelashes

5 răspunsuri:
| Any_6060 a răspuns:

Nu. Inecercarea moarte n-are. Poate va potriviti si o sa iasa o relatie frumoasa intre voi doi. Pana nu incerci nu ai de unde sa stii. Oricum nu pierzi nimic daca incerci, dar daca nu incerci este posibil sa ramai cu gandul : Dar daca as fi incercat? Batfa big grin

| AaaMoods a răspuns:

Nu dragostea nu are varsta! Funda!

| Miky_3018 a răspuns:

O data ce va place la amandoi unu de altu de ce sa fie aiurea? In dragoste nu conteaza varsta! Asa ca succes!

| Jess_9113 a răspuns:

Nu,deloc.

| Onitzz a răspuns:

Eu sunt a 10a iar prietenul meu e mai mic cu un an.
si mi-e mi s-a parut aiurea si ma temeam ca ceilalti vor comenta. dar l-am facut prieten cu colegii mei si acum el pare mai marelaughing
ciudat.dar e chiar frumos :d