| AnaPisicutza a întrebat:

Hei. Am avut contacte sexuale in timpul menstruatiei. Am impresia ca mi s-a rupt himenul deoarece a curs foarte mult sange, mai mult decat de obicei. (Am avut 2 contacte si inainte dar am sangerat foarte putin, 2-3 picaturi de sange maroniu). Apoi am tinut relatii sexuale peste 2 zile de la intamplare si tot mi-a curs sange. Am facut-o fara prezervativ la inceput, apoi cu, nu si-a dat drumul in mine. O fi de la menstruatie, nu? Un raspuns va rog

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Mai mult ca sigur ca o sangerare atat de abundenta si de lunga durata nu poate proveni de la o "amarata" de deflorare.

| darrio2007 a răspuns:

Pari destul de inteligenta in poza. Trebuia sa faci in afara menstruatiei. Asa iti dadeai seama mai bine ca te-ai dezvirginat. Copil fara minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...sau ai hemoroizi.

| Violleta2022 a răspuns:

O deflorare pe ciclu menstrual este rau, ca te poti infecta atat tu, cat si el.
Faptul ca ai avut sex fara prezervativ inseamna ca te astepti si la o sarcina, nu?
Stii ca penisul barbatului elimina un lichid in primele secunde cand este introdus in vagin si care poate conine sperma? Ei ine, poti ramane insarcinata asa, chiar daca el nu ejaculeaza in tine!
Folositi prezervativul, ca nu musca, nu doare, nu irita si nu costa vreo avere.
dar, ma rog, daca va doriti dej aun cpilas, atunci dati-i bataie, ca vine repede!