| userreanonim a întrebat:

Hei! Am avut ieri contact sexual protejat cu prezervativ, numai ca la inceput, inainte sa fi fost penisul introdus in vagin, prezervativul a fost scos si pus din nou. Nu sunt sigura, dar am impresia ca prietenul meu l-a pus a doua oara pe partea cealalta, adica partea care fusese in contact cu penisul lui. Apoi a avut loc penetrarea numai cu prezervativul pus si nu a avut loc ejaculare in prezervativ. Chiar nu stiu daca prezervativul a fost pus pe partea cealalta a doua oara, insa ce stiu este ca nu s-a rupt. Eram in prima zi dupa terminarea menstruatiei. Ar trebui sa-mi fac griji de o posibila sarcina? Sunt foarte speriata. Nu stiu daca ar trebui sa iau pastila de a 2 a zi sau nu

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o grija.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu este nicio șansă de sarcină, nu lua pastila de-a doua zi că nu e nevoie.