| Allexutsa_8314 a întrebat:

Hei :* Am cateva cazuri de rubeola in clasa, aseara m-am simtit rau. M-a durut capul, imi ardeau ochii si imi era putin greata si aveam o stare de indispozitie. Inca nu mi-au aparut bube. Ce spuneti? Credeti ca fac rubeola? La cat timp apar bube?

4 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Esti insarcinata!

Zau asa, ai postat intrebarea la Dragoste si Sex. Faptul ca e cea mai vizionata categorie nu e deloc o scuza!

| Allexutsa_8314 explică (pentru DeeaMarry):

Nu credeam ca e nevoie sa iti dau tie explicatii... spun si euwinking si daca e atat de important unde postez eu intrebarea, categoria "sanatate" nu a fost gasita de mine in lista cu categorii de la postarea intrebariiwinking

| ZuZuZa a răspuns:

La cateva zile. Incearca sa bei vin fiert si daca ai rubeola o sa-ti apara. La mine a facut aproape toata clasa rubeola, doar vreo 4-5 au scapathappy

| Yooda a răspuns:

La 15 zile dupa ce ai luat virusul stiu ca apar. du-te la doctor si incearca sa nu iesi afara din casa decat la doctor. e o epidemie de rubeola... sper ca te-am ajutat. funda? puppy dog eyes