| Scarlettt a întrebat:

Hei. Am cunoscut un tip pe net (mereu cunosc pers noi ), si am vorbit nu stiu ce, el vb foarte deschis, eu am 17 el 28, vorbeam chestii randon, nimic special, il cunosc de 2 saptamani si vorbeam la web si intr-un final a spus ca are o idee :eu sa mimez sex oral pentru ca ar fi interesant si chestii de asta,fara sa mi spuna sa ma dezbrac pentru ca i-am spus ca n-as face asta niciodata la web, sau in fata unei persoane straine. Uneori mi-a cerut poze cu mine dezbracata, i-am spus ca nu am si asta e adevarul nu mi sta in caracter sa mi fac poze debracate,nici macar pentru mine, nu isi au sensul. In fine. vorbeste foarte frumos cu mine,diferite subiecte din viata lui, nu numai despre sex... El are o alta mentalitate eu am o alta mentalitate,, el spune ca fetele sunt dispuse sa faca sex pentru o seara, eu le numesc curve. Nu sunt sigura de motivul pentru care el vorbeste cu mine, poate ca vrea sa ma vada dezbracata, dar stie ca nu o s-o fac, nu vorbeam de obicei cu genul asta de oameni, dar nu stiu, el e diferit are alt fel de a vorbi cu oamenii. Pls cineva un sfat, as fi curioasa OARE DE CE vorbeste el cu mine.

Răspuns Câştigător
| AleAlexandraIdk a răspuns:

Hei,tinand cont ca are o varsta destul de mare,pe langa a ta, cred ca mai mult vorbeste cu tine pentru. a te vedea dezbracata, probabil vorbeste cu multe alte fete ca si tine, este clar ca daca veti avea o relatie nu va veti intelege, exact cum ai spus si tu aveti mentalitati diferite.Incearca sa vorbesti cu mama ta chiar daca pare destul de ciudat big grin

11 răspunsuri:
| Cosmin1I a răspuns:

SEX SEX SEX.nu te lasa pacalita.

| Patry a răspuns:

Vrea sex, nimic altceva, sa te prosteasca, sa va intalniti si sa se intample inevitabilul! Te rog nu te lasa pacalita de pedofilii astia! Cine stie ce vroia sa faca cu niste poze dezbracate cu tine si dupa aceea sa te santajeze cerandu-ti o suma mare de bani pentru a nu arata la nimeni pozele alea! Ai grija! si rupe legatura cu el! Un om care are aproape 30 de ani sigur nu e un om cu suflet daca iti cere asemenea lucruri tinand cont ca esti minora si care aproape ti-ar putea fi tata!
Viata ta de abia acum incepe, nu cred ca ti-ar placea sa te prosteasca un handilau dinasta promitandu-ti marea si sarea si sa fi cu burta la gura acum in floarea varstei!

| StefanChriss a răspuns:

Probabil vorbeste cu tine ca sa-ti castige increderea, sa te determine in cele din urma sa te dezbraci la web, sau sa-i trimiti poze cu tine dezbracatalaughing. E usor sa-ti dai seama de chestia asta, mai ales daca aduce vorba constant despre subiectul asta. Sfatul meu, da-i block, sau ignore.

| AlexandraCris a răspuns:

Bună! Dacă vei continua să vorbeşti cu el, îţi vei creea sentimente pentru el şi în cele din urmă te va convinge să îi dai poze cu tine nud sau să te dezbraci în timpul unei conversaţii web, iar el apoi te va avea la mână cu pozele. Va putea începe să te şantajeze, să te ameninţe că le face publice cum au mai fost cazuri. Oricine poate fi drăguţ cu o persoană timp de 2 săptămâni şi mai mult doar pentru a-şi atinge scopul.

| NimeniSiAtat a răspuns:

Din ceea ce povestesti tu, tind sa cred ca e interesat strict de sex, iar daca esti dispusa o poti face, in caz contrar ramaneti amici de chat.

| DaFuqDuck a răspuns:

Deoarece vrea sa vada cum gandesti tu, si chestia pozele dezbracate, e o prostie, nu te lasa influentata de el, si intreaba-l de ce-ti cere poze cu tine dezbracata.

| Miauti a răspuns:

Nu te lua dupa ce spun aia de sus. Exista persoane de varsta ta care doresc sa aiba aventuri cu persoane mature, li se ofera o satisfactie si siguranta. Bine nu toti sunt indentici.

| MasterYoda a răspuns:

Se plictiseste

| Stefan_Alexandru_1997_NuDW a răspuns:

Da-i block.

| Demonull a răspuns:

Are 28. tu ai 17. Deja reprezinţi o ''pradă'' uşoară pentru el.şi ţi+a cerut poze dezbrăcată.da.e prost.foarte prost.Aşa sunt unii încearcă să profite de naivitatea altora. Evită-l, INSIST.

| Dudu008 a răspuns:

Eu cred ca varsta lui inaintata ii da si mai multa experienta i n vorbitul cu fetele iar prin abilitatea de a comunica reuseste sa para un tip deosebit, iar fetele incep sa capete incredere. urmarile sunt evidente