| anonim_4396 a întrebat:

Hei,am fost cu un baiat cinci luni,la inceput ne întelegeam era foarte dragut si atent cu mine pana acum o luna.L-am intrebat de ce s-a schimbat el mi-a spus din cauza jobului stresant,mereu imi spune ca nu are timp,se poarta din ce in ce mai rece cu mine, de fiecare data cand ma despart de el dupa trei zile imi da mesaj si imi spune ca ma iubeste mai mult ca orice dar eu pur si simplu nu-l mai vreau si nu intelege.Am incercat de atatea ori sa-l fac sa fie ca la inceput si pur si simplu n-am reusit.Nu inteleg ce s-a intamplat de s-a schimbat asa si de ce nu accepta ca l-am lasat din motive evidente.

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu mai conteaza de ce s-a schimbat. Daca tu nu il mai vrei asta e. El ar trebui sa puna intrebarea laughing

| UnBroken2016 a răspuns:

Cand o sa fii si tu stresata din cauza muncii ai sa vezi ca nu o sa mai ai chef de multe.