| Mikiu a întrebat:

Hei...
Am fost impreuna cu colegul meu de clasa,dupa cateva zile dupa ce m-am despartit de el,s-a combinat cu o alta colega de clasa,iar eu dupa cateva zile mam combinat cu prietenul cel mai bun a lui colegamiu,azi dupa ore m-am intalnit cu un prieten super bun de-al meu si mam imbratisat cu el,astia din clasa la mine a inceput sa i zica lu` prietenu meu ca cica eu vreau sa il fac sa sufere ca nu il iubesc,ca mam cmb cu el doar pentru ca vreau sa il fac gelos,sa ma sune acum sa imi dea papucii ca sa nu ii dau eu, asta mi-a spus el.
Nu i credeam asa pe colegii mei, tot timpul cand mi se intampla ceva toti erau alaturi de mine...
Ce sa fac? nu pot sa trec asa usor peste vorbele lor crying

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Nu e normal ceea ce faci. În primul rând odată ieșită dintr-o relație nu sări în brațe la altul. Unul la mână lași o impresie proastă față de colegi de restul, pe românește te face curvă, femeie dezmățată care nu știe ce vrea. Mai gândeștete de ce au râs colegii de tine. Dacă stăteai în banca ta o perioadă numai comenta nimeni nimic. Acum las la aprecierea ta.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Dovedeste le ca nu au dreptate

| rockmeout a răspuns:

Ar trebui sa nu te imbratisezi cu altii de fata cu ei, ca sa nu mai atrsgi atentia.

| Alex_Anghel_1993 a răspuns:

Da stiu asa sunt si colegii mei da n-ai ce sa faci ca vor ramane cu vorba aia, tot ce ai putea sa faci e sa nu te mai intalnesti cu prietenul tau cel mai bun dar asta nu e o solutiee favorabila.......bafta!

| Rozikutzza a răspuns:

Ai crezut ca sunt altfel dar te-ai inselat.Nu toti sunt asa cum ii credeai.Eu cred ca trebuie sa vorbesti cu prietenul tau si sa ii zici ca nu sa-a intamplat nimic intre tine si baiatul cu care te-au vazut colegii tai ca te imbratisai.O sa treci si peste asta, asa ai vazut care iti sunt prietenii adevarati.