| Abbyka23 a întrebat:

Hei. Am in clasa un baiat care ma iubeste cica, imi place si mie. E prietenul meu, dar simt ca nu ma iubeste indeajuns. Sau uneori mi se mai pare ca se da la unele persoane fara voia lui. Adica accepta ce ii fac unele fete ca sa zic asa. Cum sa-l fac sa simta mult mai mult pentru mine?

1 răspuns:
| nimeni94 a răspuns:

Atragei atentia in asa fel sa te bage in seama pe mess, vorbeste cu el 2 3 zile si dupa aia nul mai baga in seama si poartate in sictir cu el big grin O sa vezi ca il streseaza chestile de genu si devine din ce in ce mai interesat de tine
1.Sunt baiat
2.Asa imi face si mie o fata
3.Ea stia ca o plac dar nu stia ca stiam ca si ea ma place
4.Am duso la un film si acolo am facut pe prostu si ma uitam la altele...asa ne-am cuplat