| bunicisibuni a întrebat:

Hei! Am nevoie si eu de ajutorul vostru. In mod normal as vorbi cu mama, dar e la spital si nu vreau sa o deranjez. M-am masturbat de cateva ori. Pot ramane insarcinata? O singura data am uitat sa ma spal pe maini. P.S. intreb pentru ca ma doare burta si o colega mi-a zis chestia asta.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata daca in masturbarea ta nu a fost implicat si un partener de sex masculin

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca te masturbezi din fericire nu exista acest risc

| RAY a răspuns:

Gravida vei fi cand vei fi la ovulatie si vei face sex si el va ejacula in tine, sanatate la mama ta

| Emilian65 a răspuns:

De la ce vrei sa ramai gravida daca nu a existat sperma?

| Oana92 a răspuns:

Nu mai fa lucruri de oameni mari daca nu cunosti destul informatii. Pune mana pe o carte de anatomie, e imposibil sa fii insarcinata daca nu ai avut contact sexual cu un barbat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-ti un test de sarcina, e mai bine si mai sigur. Nu se stie niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of doamne...ai auzit vreodata de cuvantul "sperma"? stii ce este si cine o detine? doar daca ai asa ceva in vagin poti ramane insarcinata.

| SebylVane1890 a răspuns:

Nu imi vine sa cred ca faci asta si totusi habar nu ai de ce e nevoie pentru conceperea unui copil...
E trist maica, e tristsad

| Gameplay_Cirus_1998 a răspuns:

Da, o sa ramai insarcinata toata viata ta cu prostie...

| zScorpiOneX a răspuns:

Atâta timp cât n-ai avut contact sexual neprotejat cu un barbat n-ai cum să rămâi însărcinată, mâinile tale nu ejaculează