| PisiiiiPiss a întrebat:

Hei. Am o intrebare. Am fost certata cu prietenul meu 2 saptamani. Si ne.am impacat... si am vrut sa facem dragoste. Si nu i s-a sculat. Alte persoane mi.au spus ca m.a inselat. voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu are absolut nici o legatura cu inselatul, persoanele respective si-au batut joc de tine, probabil au vazut ca esti foarte credula si au incercat sa te faca sa suferi. Nu trebuie sa crezi chiar toate idioteniile.
E normal ca dupa o impacare sa aveti inca probleme. V-ati grabit aiurea in pat, nu mai puteti lua relatia de unde ramasese, trebuie sa va intoarceti mult mult in spate, sa reconstruiti ce ati stricat. O sa fiti pregatiti pentru sex cand va veti ierta complet, veti rezolva amiabil si satisfacator problema care v-a dus la despartire, veti recladi increderea, intimitatea si in final sentimentele. Nu va grabiti, pot trece mai multe luni pana sa faceti dragoste. E normal ca partenerul tau as se simta inhibat, fiindca inca nu ati avut timp sa rezolvati problemele pe care le-ati avut, asta cere timp mult.

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Eu cred ca tu nu ai reusit sa il faci sa aiba Erectie.Nu vreau sa te jignesc dar pilula pentru asa ceva e sexu Oral.Mai insistati la Preludiu ca e SUPER IMPORTANT. Poate sa fie si de la stres, stare si mediul Inconjurator.

| Alison95 a răspuns:

L-ai sarutat pe gat, in urechi, l-ai frecat acolo, oral?

| Ṕαᾔḓεмḯḉ a răspuns:

LoL. Ce conluzii mai trageti, voi fetele. Daca nu i s-a sculat nu inseamna ca te-a inselat. Inseamna ca probabil n-a avut chef[mai rar intalnit la barbati], ori nu tiai fact tu treaba cum trebuiehappy Nu te impacienta asa tare. Si in general sa stii ca daca ai avut o relatie serioasa panan momentu certii, nici un baiat, cum te-ai certat cu el, no sa se duca la alta fata.

| miruuunel235 a răspuns:

Eu zic ca din moment ce te-a lasat prima oara nu trebuia sa accepi si a doua oara sa te impaci cu el...nu stiu ori persoanele au dreptate, ori incearca sa il puna intr-o lumina proasta. daca nu I s-a sculat inseamna ca nu il exciti.