| TaciSiContinua a întrebat:

Hei. am o intrebare: de ce nu pot adauga pe mess in lista mai mult de 5-6 persoane? mentionez ca id. ul este nou. happy fundita :X

Răspuns Câştigător
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Buna! Am patit-o si eu o data. Vreo 2-3 zile numai 4 persoane pute-am sa adaug in lista...Ce e de facut. thinking sa astepti cateva zile si sa adaugi doar cate poti. Sau mai incearca o data sa faci alt idhappy. Baftabig grin

1 răspuns:
| emy25 a răspuns:

Trebuie sa astepti sa iti dea accept ceilanti si dupa aia poti...