| july00 a întrebat:

Hei,,am o problema,deci e despre acel baiat. ieri m-a intrebat daca vreau sa ma duc la el sa ne uitam la un film,si i-am promis ca ma duc azi,si a venit o prietena la mine,si am zis ca daca vrea sa mergem mai multi altundeva si a zis ca nu are chef sa iasa din casa,si pe urma a inceput sa imi zica :ca si-a amanat totul pentru mine,si am facut o prostie sa ii zic ca oricum nu ar fi mers I don't want to see si habar nu am de ce i-am spus asta,si mi-a mai zis ca poate problema o fost la el ca eu pasat prea mult,si ca intotdeauna el si-a dat prietenii la o parte pentru mine,si cam atat a fost,,si eu chiar tin la el,si il iubesc,i-am cerut scuze pe mess,cand nu era on,si ce as mai putea sa fac? sa ma ierte? sa treaca peste, si sa trec si eu, eu chiar il iubesc pe baiatu asta! Funda

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să te duci la un film la el în casă, doar voi doi a ce sună?
Nu realizezi că vrea să se culce cu tine? Este și normal să fie supărat că doar i-ai dat planurile peste cap!
Pa, pa.

| 7639781254 a răspuns:

Nu pot sa inteleg ce te-a apucat sa-i spui ca oricum n-ar fi mers din moment ce tu il iubesti! E bine oricum ca ti-ai cerut scuze. Poate totusi o sa inteleaga ca ai fost emotionata.

| Ralucutza15 a răspuns:

Daca si el tine cu adevarat la tine, va trece peste tot..Mai greu, dar va trecewinking

| gklmdsflngklsdng a răspuns:

Să mergi la el acasă cand te cheamă si să aceepţi ce vrea el să facă dacă il iubeşti cu adevărat baftăă :*