| InnocentSmilex a întrebat:

Hei! happy Am o problema. pentru mine e cam grava sad. acum o saptamana m`am certat cu un baiat pe care il iubesc. Faceam un an de cand il cunosc si 8 luni de cand il plac in tacere. in ultimile zile, inainte de cearta. a inceput sa`mi zica in loc de " noapte buna ". " te iubesc :* " sau altele. i-am zis sa nu`mi mai zica la misto pentru ca nu`mi place. insa el mi-a zis ca nu zice. Si prietenii lui mi-au spus ca e baiat de nota 10! Ca nu si-a batut joc de nimeni. niciodata. Incepuse sa`mi demonstreze ca ma place si altele. insa a intervenit cearta. De la un subiect banal. Venise de la plimbare. " beat ". De obicei se duce direct la culcare cand era. insa de data asta nu. a stat si a vorbit cu prietenii. Nu`mi place cand il vad ca sta si se chinuie sa vorbeasca cu aia. Am crezut ca se duce la culcare si l`am lasat in pace. A trecut o ora straight face Nu s`a dus... pana la urma i-am zis : " Stii doar ca nu`mi place sa te vad ca te chinui sa vorbesti cu prietenii tai atunci cand esti beat. mi-ai zis ca te duci la culcare. Eu nu vad ca te`ai dus ". nimic. pana la urma am inceput sa cred ca isi bate joc de mine straight face de la un simplu gand. am ajuns la asta sad. mi-a zis sa vorbim maine ca nu are chef de cearta. Trebuia sa-l ascult :-

6 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Cred ca "prietenul" lui, Robert, a avut grija sa va aduca pana aici si sa il faca pe el sa se comporte in felul asta! Vorbeste tu cu el si afla ceea ce i-a spus, dar cred ca e un fraier daca se lasa influentat de prieteni!

| Visecolorate a răspuns:

Aiurea motiv.nu stiu ce sa zic. Lasa'l asa o perioada. Vi in Romania, presupun ca o sa il vezi. Mai lasa'l asa un timp si apoi incearca sa vb cu el, sa ii spui ca ai vrea sa discutati. Si ii zici ca aveai nervi si ca nu ti'ai dat seama ca se va ajunge aici, insa si el a reactionat aiurea. Ok. examenele, notele. Dar tu puteai sa fi langa el si daca astea nu ar fi decurs exact cum isi dorea el. Tot ce poti sa faci este sa incerci sa vorbesti si el. Si de preferat in fata. Pentru ca motivul ti'am spus.e cam aiurea. Bafta!

| roxynutza a răspuns:

Am vazut si eu la pro tv happy pai 1 a fost o cearta banala :p da nu trebuie sa spui aiureala aia da la nervi te inteleg happy (eu zic altele mai rele :p) si daca te iubea nu iti facea toata poveste asta happy si ar fi bine sa vorbiti intre patru ochii si sa va rezolvati frumusel,, problema,, bafta :* :*

| Mariana155 a răspuns:

Draga mea, daca as putea intelege ce ai scris, te-as ajuta, insa nu pot.

Pa, pa!

| InnocentSmilex explică:

Imi cer scuze pentru ". " erau "... " insa cred ca erau prea multe. prin toata " povestea "

| SkittlesSabina a răspuns:

Nu te place...deloc! Daca te placea sau tinea la tine nu spunea sa vorbiti dupa examene sau dupa rezulatate, bla bla.A vrut doar sa scape de tine dupa ce i.ai spus ca il placi! A zis ca vii pentru prietenul lui, Robert, e ca si cum ti.ar fi spus : mai bine vin.o pentru el, la mine nu ai ce cauta! E greu si stiu ca nu iti place ceea ce scriu dar e adevarul.El trage de timp, tu suferi, nu-l mai baga deloc in seama...asa e cel mai bine.Baietii trebuie sa alerge dupa fete si nu invers.Te.am pupat, ai grija de tine si lasa.l in pace pana te baga el in seama si atunci fii mai distanta!