| Nutline a întrebat:

Hei! Am o problema! sigh Un baiat ma place si eu il plac, dar de cand stau cu bff el crede ca m-am schimbat muult sigh Ce sa fac? Sa renunt la prietenie, sau la EL? Help!

Răspuns Câştigător
| βέiiiβiiişoor a răspuns:

La nimenihappy

Spune`i ca nu te`ai schimbat. Uh la cine tii mai mult? Ehh asta`i intrebare grea de aia spune`i explica`i ca degeaba stai asa cu mainile in san.Fii sincera.

Pa, palove struck

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce trebuie sa renunti la cineva? Spune-i ca nu prietenul cel mai bun te-a schimbat, si ca daca te-ai schimbat asta e din cauza ta, nu a celui mai bun prieten.Si daca inca insista cu chestia asta cred ca ar trebui sa alegi.Prietenul/prietena cea mai bun/buna nu cred ca o sa te lase vreodata la greu, iar cu baiatul ala nu o sa stai o viata intreaga!

| alina_7878 a răspuns:

Nu trebui sa renunti la nimeni trebui sa gasesti unechilibru intre cele 2 intreabati prietenul cu ce te-ai schimbat si incearca sa redevii persoana pe care o stia el