| DaiiaDaiianna a întrebat:

Hei am pierce in buza de 6 zile si mie foarte putin rosu numai cat se vede langa pierce si chiar roata la gaura ceva alb nu e chiar galben sa fie infectie... mi-a mai cazut cojita galbena odata foarte putin, ma spal zilnic cu apa si sapun clatesc dau cu spirt dau cu crema BANEOCIN ( foarte buna.) ma spal cu apa si sare... deci nu e infectat? apropo putin ma doare ..scz categoria

2 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Asa e normal sa te doara primele 2 saptamani de obicei asa te doare cand iti faci in buza, app : si eu am in buza superioara, nu-ti fa griji e bine ca il ingrijesti, sper ca te-am ajutat, have fun :*

| M4SOnIC a răspuns:

Nu`e infectie. Am patit si eu la`fel